Quality Apartment In The Rocks Glo1203

  • 50 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Quality Apartment In The Rocks Glo1203 Sydney пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Музей «Susannah Place», що на відстані 5 хвилин пішки. Апартаменти розташовані приблизно за 5 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Circular Quay та майже за 5 хвилин ходьби від автовокзалу Millers Point Terminus.

Гостям, які зупиняються в апартаментах, сподобаються фен і рушники у ванній кімнаті.

Приготування їжі на повністю обладнаній кухні можливе завдяки посудомийній машині, холодильнику і духовці.

Воєнний меморіал ANZAC знаходиться за кілька кварталів від цього місця, а Парк "Domain" - всього за 1.5 км. Музей сучасного мистецтва Австралії знаходиться за 6 хвилин пішої прогулянки від апартаментів. Quality Apartment In The Rocks Glo1203 розташовані недалеко від Харбор-Брідж. Сідней, Новий Південний Уельс також розташований за 5 км від цього помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Quality Apartment In The Rocks Glo1203 Сідней
Stylish 1Br In Prime Locale W/ Pool + Gym + Sauna
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish 1Br In Prime Locale W/ Pool + Gym + Sauna

7.7
Добре 3 відгуки
10 м від помешкання
Stylish 1Br In The Rocks With Pool, Gym And Spa
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish 1Br In The Rocks With Pool, Gym And Spa

9.0
Блискуче 2 відгуки
10 м від помешкання
USD 442 USD 398
за ніч
Central Harbour Retreat Steps To Harbour Bridge & Cbd
Ціна лише для моб. пристроїв

Central Harbour Retreat Steps To Harbour Bridge & Cbd

8.9
Відмінно 29 відгуків
337 м від помешкання
USD 621 USD 559
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    14 км

    Залізничні вокзали

    Circular Quay Station
    400 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Сушарка

    Відпочинок

    • Критий басейн

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Набір для приготування чаю/кави

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїPID-STRA-45536
    Часті питання
    • У квартирі Quality Apartment In The Rocks Glo1203 можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Quality Apartment In The Rocks Glo1203 не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з кавоваркою, холодильником і духовкою.
    • Квартира Quality Apartment In The Rocks Glo1203 розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Circular Quay розташований недалеко від квартири Quality Apartment In The Rocks Glo1203.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    14 км

    Залізничні вокзали

    Circular Quay Station
    400 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Quality Apartment In The Rocks Glo1203 Сідней

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити